Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podziękowanie za Kwestę Listopadową na wrocławskich cmentarzach (1–2.11.2014)
Autorstwo / redakcja: Barbara Jarząbek   
środa, 05 listopada 2014 11:45

W dniach 1–2 listopada 2014 po raz kolejny kwestowaliśmy na wrocławskich cmentarzach. Na rzecz osób bezdomnych zebraliśmy w tym roku kwotę łączną 16.504,43 zł. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na zakup żywności i leków dla mieszkańców schronisk i noclegowni prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA. Serdecznie dziękujemy każdemu wyjątkowemu człowiekowi za poświęcony wolny czas, okazane serce, cząstkę samego siebie i włożony wysiłek w pomaganie tym, którzy sami pomóc sobie nie potrafią.

Dzięki Waszej bezinteresownej i niesionej z dużym zaangażowaniem pomocy byliśmy w stanie zorganizować tak dużą kwestę. Sprawiacie, że Wasza radość, wrażliwość, empatia i dobroć na nowo ożywają w naszej społeczności, a życie innych staje się lepsze i bogatsze uczuciowo. Serdecznie dziękujemy za tę chęć działania, tworzenia i zmieniania na lepsze otaczającego nas świata. Dziękujemy za dzielenie się swoim czasem. To dzięki tej ofiarności osobom korzystającym z pomocy żyje się trochę łatwiej. Okazując wdzięczność za Wasze wsparcie zapewniamy o pamięci w modlitwach. Serdeczne Bóg zapłać!

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->