Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podsumowanie akcji społecznej „Be–z domu”
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
czwartek, 27 grudnia 2018 15:15

Z satysfakcją zamieszczamy podziękowania, jakie nadesłał pan Damian Fiet organizator akcji społecznej „Be–z domu”.  Inicjatywie patronuje prezes Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta — dr Aleksander Pindral.  Oto fragment wiadomości od pomysłodawcy:  „Jako koordynator projektu społecznego pt. «Be–z domu» pragnę podziękować za wyrażenie zgody na patronat oraz za zaangażowanie w naszą oddolną inicjatywę.  Uczniowie wykazywali się dużą dojrzałością oraz wiedzą na temat bezdomności, jak ją scharakteryzować i jak mogą jej przeciwdziałać.  Wierzymy, że dzięki interaktywnym zajęciom uczniowie wykorzystają wszelką wiedzę i będą mogli ją przełożyć na praktykę m. in. w spełnieniu obowiązków obywatelskich”…

W odpowiedzi prezes Koła Wrocławskiego TPBA napisał m. in.:  „Ja w imieniu Koła Wrocławskiego TPBA również bardzo dziękuje za Waszą wartościową społecznie inicjatywę.  Doceniam Wasz wysiłek i zaangażowanie w opracowanie tak wymagającego tematu i propagowanie humanitarnych postaw wobec osób bezdomnych.  Zapraszam do dalszej współpracy na tym polu”.

 
 

Więcej na temat tej akcji można znaleźć na oficjalnej stronie na Facebooku:  www.facebook.com/BeZDomuProjekt

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->