Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Zapowiedź filmu paradokumentalnego „Mój Manhatan”
poniedziałek, 23 sierpnia 2010 14:19

Zimą br. (2010) w schronisku św. Brata Alberta w Szczodrem każdej nocy chroniło się ponad dwieście osób. Schronisko posiada tylko 96 miejsc. Dramatyczną sytuację osób bezdomnych trafiających zimą do schroniska w Szczodrem próbuje opisać film „Mój Manhatan” produkcji zespołu filmowego Cinema Albert Production. O trudnych zmaganiach ludzi bezdomnych i ich prostych marzeniach opowiedzą bohaterowie filmu — podopieczni naszych schronisk i noclegowni. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej zapowiedzi.

Film "Mój Manhatan" powstał dzięki nieodpłatnej pracy ekipy filmowej, wolontariuszy i osób bezdomnych z wrocławskich schronisk św. Brata Alberta. Dzięki ich ofiarnemu zaangażowaniu budżet produkcji wyniósł 240 zł.

Aktualizacja z 25 listopada 2011: rok po prapremierze w Dolnośląskim Centrum Filmowym zapraszamy na premierę internetową — oto "Mój Manhatan" w całości:

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
   
-->