Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podziękowania dla Fundacji Serafim z Holandii i wrocławskiej Fundacji Dom Pokoju
Autorstwo / redakcja: Aleksander Pindral   
piątek, 04 marca 2011 15:11

Rozładunek darów z HolandiiPo raz kolejny Fundacja Serafim z Holandii przy pomocy Fundacji Dom Pokoju udzieliła nam wsparcia w postaci darów rzeczowych. W czwartek 10 lutego mieszkańcy, pracownicy i wolontariusze Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta uczestniczyli w rozładowywaniu ciężarówki wypełnionej po brzegi darami. Otrzymaliśmy meble, sprzęt medyczny i wiele innych przydatnych w naszych placówkach przedmiotów. Część ofiarowanych rzeczy zasili asortyment Punktu Dobroczynnego prowadzonego w ramach Towarzystwa. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą na cele statutowe naszej organizacji.

Serafim Humanitarian Aid

Fundacja Dom Pokoju we WrocławiuSerdecznie dziękujemy za pomoc jakiej udzieliła nam Fundacja Serafim z Holandii, w tym tak trudnym dla nas okresie. Szczególnie Siostrze Henriette Meijer i Edwardowi Skubiszowi za zaangażowanie i bezinteresowność w działaniach podejmowanych na rzecz naszej organizacji. Bez wsparcia i pomocy ludzi dobrej woli nasza działalność nie byłaby możliwa.

"Powinno się być dobrym jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny". Towarzystwo uznaje tę myśl za najpełniejszą podpowiedź, co jest istotą pomagania. Wszelkiego rodzaju wsparcie naszej działalności służy realizacji misji Towarzystwa.

Serdeczne Bóg zapłać!

Prezes Koła Wrocławskiego TPBA           
Aleksander Pindral


 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->