Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Zaproszenie na Mszę rozpoczynającą peregrynację obrazu Ecce Homo i Relikwii św. Brata Alberta
Autorstwo / redakcja: Aleksander Pindral   
piątek, 18 lutego 2011 11:55

Proszę tą drogą przyjąć zaproszenie do wzięcia udziału w tej uroczystości Po Mszy św. członkowie Wrocławskiego Koła TPBA, pracownicy, sympatycy, a także goście z innych Kół Towarzystwa, będą oczekiwani w auli Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej (Marianki), ul. kard. B. Kominka 3/5. Jest to bliskie sąsiedztwo Katedry. Tam dane nam będzie w swoim gronie spędzić około dwóch godzin na rozmowach przy herbacie i ciastku. Mamy zapowiedź, że towarzystwa dotrzyma nam Biskup Edward i Ksiądz Aleksander Radecki. Bardzo oczekiwane będą przy tej okazji nasze krótkie wystąpienia, refleksje, świadectwa itp. na temat jak św. Brat Albert i jego idea kształtowała i kształtuje nadal nasze poglądy i życie. Oczywiście to tylko propozycja tematu. Będzie również czas i miejsce, aby rozmawiać na temat osiągnięć Towarzystwa, ale też jego bolączek.

Jeszcze raz gorąco zachęcam do uczestnictwa w opisanym tu wydarzeniu. Obraz i Relikwie św. pozostaną w Kole Wrocławskim przez dwa tygodnie, a więc do soboty 5 marca. W kolejności nawiedzane będą następujące nasze placówki:

19–21 lutego (sb., ndz., pn.)
Schronisko dla Kobiet i Matek z Dziećmi, ul. Strzegomska 9

22–24 lutego (wt., śr., czw.)
Noclegownia dla mężczyzn, ul. Małachowskiego 13

25–27 lutego (pt, sb., ndz.)
Schronisko dla mężczyzn w Szczodrem

28 lutego – 2 marca (pn., wt., śr.)
Schronisko dla mężczyzn, ul. Bogedaina 5

Pracownicy placówek zapraszają Członków Koła do wspólnej adoracji Obrazu i Relikwii.

W dniach 3 i 4 marca Relikwie naszego Patrona mogą trafić do domów członków Koła lub do bliskich im wspólnot modlitewnych, jeżeli ktoś wyrazi wcześniej taką wolę. Proszę w tej sprawie kontaktować się z Prezesem Koła przez biuro Zarządu Koła, tel. 71-367 12 37 lub bezpośrednio kom. 693 693 811.

Prezes Wrocławskiego Koła TPBA — Aleksander PindralZ albertyńskim pozdrowieniem —

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->