Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

W tym czasie niepewności prosimy — pamiętaj o 1,5% dla najuboższych (2023)
poniedziałek, 21 lutego 2022 13:05

Jest już styczeń, a to oznacza, że rozpoczął się czas rozliczenia PIT za ubiegły rok.   Jak co roku zachęcamy do przekazania w tym roku już 1,5% podatku naszej Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).   Wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać nasz nr KRS:  0000298714.   Dołącz swój 1,5% — wesprzyj osoby bezdomne!

 

 

Na tegoroczne rozliczenie się z fiskusem — i tym samym na przekazanie 1,5% podatku (dawniej: 1%) wybranej organizacji pożytku publicznego — każdy podatnik ma w tym roku czas do 2 maja 2023…   W tym czasie niepewności prosimy szczególnie o pamięć o osobach bezdomnych przy składaniu zeznania podatkowego PIT za rok 2022, także w trakcie ewentualnej korekty.   Pamiętajmy, że nawet do już złożonego PIT-a można dopisać lub zmienić numer KRS — np. nasz: 0000298714.

… Ale po co czekać do ostatniej chwili?   Dla ułatwienia zadania mamy dla Was prostą instrukcję w dwóch wariantach:

Przez portal www.podatki.gov.pl:

 

 

 

Przez program lub portal PITax:

Proponujemy także darmowy program, który w prosty i szybki sposób pomoże Wam się rozliczyć.   Jednocześnie będziecie mogli wesprzeć swoim 1,5% działania podejmowane na rzecz osób doświadczających bezdomności.

Jeśli rozlicza Was ZUS, a chcecie przekazać nam swoje 1,5% z podatku, to wystarczy zgłosić ten fakt do ZUS-u i podać nasz numer KRS:  0000298714.  :)

Zatem do dzieła!   Wystarczy kliknąć na:  www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000298714

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->