Podsumowanie kwesty "Zielony Mikołaj" (29.11.–01.12.2013)
Autorstwo / redakcja: Barbara Jarząbek   
wtorek, 03 grudnia 2013 13:34

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce publicznej „Zielony Mikołaj 2013”!

W tym roku kwestowaliśmy od 29 listopada do 1 grudnia, w 8 centrach handlowych: Astra I i II, Feniks, Galeria Dominikańska, Pasaż Grunwaldzki, Centrum Handlowe Borek, Selgros i Ikea.

Kwestę obsługiwało 202 wolontariuszy związanych z Kołem Wrocławskim TPBA, z wrocławskich szkół: XII LO, Zespół Szkół Nr 1 z ul. Słubickiej, Gimnazjum Nr 1, 29 i 34, Szkoła Policealna Medyczna, a także z duszpasterstw akademickich: Redemptor i Porcjunkula.

Łącznie udało nam się zebrać kwotę 11.420,30 zł. Dochód z kwesty przeznaczymy na upominki mikołajowe i świąteczne dla dzieci z naszego Schroniska św. Brata Alberta przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu, zorganizowanie Świąt Bożego Narodzenia, zakup leków i środków pielęgnacyjnych dla dzieci oraz utrzymanie schroniska w okresie zimy.

Dziękujemy za Wasz udział w tym wydarzeniu, za poświęcony czas, zapał i okazane serce. Bez Waszego zaangażowania nie udałoby się zorganizować tak dużej akcji. Serdeczne podziękowania w imieniu dzieci mieszkających w naszej placówce przy ul. Strzegomskiej!

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->