Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podziękowanie za sumę 15.578,17 zł + 307,10 € zebrane podczas Kwesty Listopadowej 2015
Autorstwo / redakcja: Barbara Jarząbek   
poniedziałek, 02 listopada 2015 16:43

W dniach 31 października – 1 listopada 2015 po raz kolejny kwestowaliśmy na wrocławskich cmentarzach. Na rzecz osób bezdomnych zebraliśmy w tym roku kwotę łączną 15.578,17 zł + 307,10 €. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na zakup żywności i leków dla mieszkańców schronisk i noclegowni prowadzonych przez Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Serdecznie dziękujemy każdemu wyjątkowemu człowiekowi za poświęcony wolny czas, okazane serce, cząstkę samego siebie i włożony wysiłek w pomaganie tym, którzy sami pomóc sobie nie potrafią lub nie mogą.

Dzięki Waszej bezinteresownej i niesionej z dużym zaangażowaniem pomocy byliśmy w stanie zorganizować tak dużą kwestę. Sprawiacie, że Wasza radość, wrażliwość, empatia i dobroć na nowo ożywają w naszej społeczności, a życie innych staje się lepsze i bogatsze uczuciowo. Serdecznie dziękujemy za tę chęć działania, tworzenia i zmieniania na lepsze otaczającego nas świata. Dziękujemy za dzielenie się swoim czasem. To dzięki tej ofiarności osobom korzystającym z pomocy żyje się trochę łatwiej. Okazując wdzięczność za Wasze wsparcie zapewniamy o pamięci w modlitwach. Serdeczne Bóg zapłać!

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->