Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Dziękujemy panu Otto Fuhrmannowi z Niemiec za niesioną nam od trzech lat pomoc materialną
Autorstwo / redakcja: Aleksander Pindral — prezes Koła Wrocławskiego TPBA   
środa, 14 maja 2014 15:48

Zarząd Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta uhonorował listem dziękczynnym obywatela Niemiec — pana Otto Fuhrmanna za bezinteresowną pomoc materialną udzielaną Kołu Wrocławskiemu TPBA.

Pan Otto Fuhrmann nawiązał z nami kontakt w 2012 roku i zrobił nam propozycję dostarczania artykułów spożywczych wg naszego zapotrzebowania. Do dnia dzisiejszego odbył własnym samochodem ponad dwadzieścia kursów z zaopatrzeniem, robiąc trasę 500 km w jedną stronę. Jest w świadczeniu tej pomocy bardzo konsekwentny i niezawodny. Urósł w naszych oczach do niezwykłej postaci. Również dlatego, że każda wizyta u nas wiąże się z ponoszeniem przez niego także własnych kosztów finansowych. Pan Otto Fuhrmann stanowi bardzo budujący przykład współpracy i porozumienia ponad granicami, bez względu na bariery językowe, kulturowe i in. Daje on swoją postawą wspaniałą lekcję wzajemnego poszanowania i tolerancji wyrażoną m.in. w bardzo serdecznych relacjach z nami i naszymi podopiecznymi.

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->