Na scenie przy Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn we Wrocławiu wystąpi Teatr Na Bruku (31.08.2013)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
piątek, 23 sierpnia 2013 12:28

W sobotę 31 sierpnia 2013 o godz. 18:00 na scenie przy Schronisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn wystąpi Teatr Na Bruku. Spotkania z Teatrem Na Bruku to kilkudniowa wspólna zabawa w teatr dla widzów od lat 3 do 103 w plenerze bądź w pomieszczeniach zamkniętych, pełna różnorodnych atrakcji. Spektakle Teatru Na Bruku są utrzymane w stylu „niemego kina”. Odrywają one od codziennych kłopotów, szarzyzny, osamotnienia, negatywnego wpływu środowisk, w których odbiorcy przebywają na co dzień. Propagują pozytywne postawy moralne i działają edukacyjnie, wychowawczo, kulturotwórczo, rozrywkowo, relaksująco…

Przedstawienia mają na celu poszerzenie wiedzy o możliwościach, jakie rozwija przed dziećmi i dorosłymi teatr i związane z nim dyscypliny, m. in. muzyka, plastyka, choreografia, literatura… Widzowie zaproszeni do wspólnej zabawy uczestniczą w spektaklach.

Spektakle w konwencji komedii z okresu niemego kina obfitują wieloma happeningami, zwrotami akcji, prostymi i żywymi metaforami. Przedstawienia bawią, intrygują i prowokują widzów do aktywnego uczestnictwa.

Podczas spotkań z Teatrem Na Bruku prezentujemy 4 różne spektakle:

  • Charlie Pomywaczem
  • Bongo i Kongo
  • Fotograf
  • Jerzy nieuczesany jak należy — przedstawienie lalkowe

 

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->