Koncert w Szczodrem 26.05.2012 — relacja
Autorstwo / redakcja: Justyna Tarsa   
czwartek, 07 czerwca 2012 15:21

Koncert w Szczodrem 26.05.2012Koncert w Szczodrem oczami współorganizatorów i uczestników z DA Dominik: — 26 maja przyjechaliśmy do Szczodrego, by razem z panami cieszyć się dźwiękami muzyki i ciepłem wiosny. Na solidnie zbudowanej scenie wystąpili nasi przyjaciele, Alicja i Jerzy Dłubis, rodzeństwo z Katowic…

Zaprezentowali oni utwory należące do gatunku poezji śpiewanej oraz kilka ballad z różnych stron świata. Ich śpiewowi towarzyszyły gitara i flet. Po koncercie był czas na smażenie w ognisku kiełbas i rozmowy przy dźwiękach gitary. Był to czas odpoczynku; dla nas potrzebnego oderwania od obowiązków i tempa miasta, dla wszystkich zaznania choć trochę przyjemności i piękna, jakie niesie ze sobą muzyka i słowo.

Najważniejsze jest dla nas podczas wyjazdów do Szczodrego spotkanie z mieszkańcami domu oraz to, co powinno dokonać się zawsze przy takim spotkaniu, budowanie wzajemnej życzliwości, ubogacanie się, dzielenie tym, co każdy z nas ma – umiejętnościami, czasem, dobrym słowem. Tego wszystkiego mogliśmy ostatnio zaznać i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieć okazję wspólnie stworzyć w Szczodrem dobrą przestrzeń i razem z niej czerpać radość z bycia razem z ludźmi.

 


Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->