| Reprezentacja Polski Bezdomnych trenuje przed swoimi Mistrzostwami Świata w Meksyku |
| Autorstwo / redakcja: adm-ok |
| czwartek, 04 października 2012 16:05 |
|
Prezentujemy relację wideo z ostatniego treningu i konferencji prasowej Reprezentacji Polski Bezdomnych z jej prezesem Maciejem Gudrą, kierownikiem Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn we Wrocławiu, przed wyjazdem na swoje Mistrzostwa Świata (Homeless World Cup) w Meksyku. Stadion przy ul. Oporowskiej (boisko treningowe), Wrocław, 04.10.2012:
|

