Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

W wieku 88 lat zmarł założyciel Towarzystwa Pomocy — br. Jerzy Marszałkowicz
poniedziałek, 13 maja 2019 11:36

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dzisiaj, 13 maja 2019 — w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej — o godz. 8:30 w szpitalu w Nysie zmarł br. Jerzy Adam Marszałkowicz — założyciel Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.   Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na piątek 17 maja 2019 (jest to nowy termin po zmianie):  o godz. 12:00 w kościele pw. św. Rodziny we Wrocławiu (ul. Monte Cassino 68) o. bp Jacek Kiciński CMF przewodniczyć będzie Mszy świętej pogrzebowej, homilię wygłosi ks. Aleksander Radecki, następnie na cmentarzu parafialnym św. Rodziny przy ul. Smętnej nastąpi złożenie do grobu ciała ś.p. brata Jerzego.

 

 

Powyższy film został przygotowany przez zespół Cinema Albert Productions na jubileusz 35-lecia Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, a główną nicią narracyjną i spoiwem kilkudziesięcioletnich już dziejów naszej organizacji jest przede wszystkim wypowiedź ś. p. brata Jerzego Marszałkowicza.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->