Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

O nadchodzącej gali XXXV-lecia Wrocławskiego Koła TPBA (30.11.2018)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 19 listopada 2018 14:23

Nasz jubileusz zbliża się wielkimi krokami, a jego finałem będzie uroczysta gala z okazji 35-lecia Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Odbędzie się ona w piątek 30 listopada 2018 o godz. 12:00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym (DCF) przy ul. Piłsudskiego 64A we Wrocławiu. Zwieńczeniem uroczystości będzie Msza święta, którą o 16:00 w kościele św. Ignacego Loyoli odprawi o. bp. Jacek Kiciński CMF.

Wysłaliśmy liczne zaproszenia. Pozostaje nam oczekiwać, że zaproszeni goście przybędą, by ochoczo uczestniczyć w tym wydarzeniu. Chcielibyśmy je uczynić atrakcyjnym dla każdego, więc przewidzieliśmy wiele ciekawych punktów programu.

O. bp Jacek Kiciński CMF zwrócił się z prośbą i zachętą do duchowego przygotowania do nadchodzącego świętowania. Zaproponowaną formą przygotowania jest 9-dniowa nowenna za przyczyną św. Brata Alberta.

Szczegółowy program:

godz. 12:00 – 14:30  Gala Jubileuszowa
Dolnośląskie Centrum Filmowe, sala «Warszawa»
ul. Piłsudskiego 64A

Podczas Gali odbędzie się koncert zespołu 40 Synów i 30 Wnuków Jeżdżących na 70 Oślętach oraz pokaz filmu o działalności Koła Wrocławskiego przygotowany przez Cinema Albert Productions.

ok. godz. 14:30  poczęstunek

Po gali ZAPRASZAMY na uroczystą Mszę świętą dziękczynną za 35 lat Koła Wrocławskiego pod przewodnictwem o. bp. Jacka Kicińskiego CMF:

godz. 16:00  Msza święta
kościół św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu,
ul. Wincentego Stysia 16

ZAPRASZAMY do udziału w niej wszystkich Parafian, Przyjaciół, Członków i Sympatyków Towarzystwa. Pragniemy wspólnie dziękować Bogu za otrzymywane przez 35 lat łaski, wypraszając jednocześnie błogosławieństwo na dalsze lata pełnienia trudnej misji niesienia pomocy osobom bezdomnym i ubogim.

   

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->