Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Filmy i materiały wideo

Filmy i materiały wideo dokumentujące działalność, twórczość i dzień codzienny Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz osób bezdomnych i najuboższych — naszych podopiecznych…Po premierze filmu „Mój Manhatan”
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
poniedziałek, 08 listopada 2010 14:19

Mój ManhatanW sobotę 6 listopada 2010 roku w sali kinowej w gmachu NOT-u przy ul. Piłsudskiego miała miejsce premiera filmu paradokumentalnego „Mój Manhatan” w reżyserii Darka Dobrowolskiego, kierownika Schroniska św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn we Wrocławiu. Najnowsza produkcja zespołu filmowego Cinema Albert Production została z uwagą obejrzana przez zgromadzoną na projekcji liczną publiczność.

Więcej…
 
Boże Narodzenie — „Kolęda o Sercu”
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
poniedziałek, 29 listopada 2010 12:52

Kadr z filmu "Sie masz Wiktor"Zapraszamy do obejrzenia adwentowego wideoklipu "Boże Narodzenie — Kolęda o Sercu" (prod. Cinema Albert Production), stworzonego z wykorzystaniem archiwalnych zdjęć z naszego filmu "Sie masz Wiktor" oraz utworu pt. "Kolęda o sercu" w wykonaniu zespołu Czterdziestu Synów i Trzydziestu Wnuków Jeżdżących na Siedemdziesięciu Oślętach (sł. i muz. Robert Ruszczak) z płyty "Jest takie miejsce".

Więcej…
 
„Historia Kazia” — zapowiedź nowego filmu
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 16:38

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi najnowszego paradokumentu naszego zespołu filmowego Cinema Albert Productions pt. "Historia Kazia":

Więcej…
 
Fakty TVP Wrocław o powstawaniu filmu „Historia Kazia”
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
piątek, 05 sierpnia 2011 18:31

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu programu informacyjnego Fakty TVP Wrocław poświęconego powstawaniu paradokumentu filmowego "Historii Kazia" (roboczo zwanej też "Opowieścią o Kaziku") i jego tytułowym, niefikcyjnym bohaterze oczekującym od trzynastu lat na przydział mieszkania. Film powstaje w zespole filmowym Cinema Albert Production działającym przy wrocławskim Schronisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn:


© 2011 by Fakty TVP Wrocław
(wydanie z 02.08.2011, godz. 18:30)

Więcej…
 
Zapis wykładu Iwony Morozow: „Cinema Albert Production i ich wrocławskie opowieści o bezdomnych”
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
czwartek, 17 maja 2012 15:49

Z wielką satysfakcją prezentujemy wykład Iwony Morozow pt. "Cinema Albert Production i ich wrocławskie opowieści o bezdomnych", wygłoszony w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu) podczas interdyscyplinarnej konferencji "Wrocław jest miastem filmowym" (1–2 marca 2012).

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 15
   
-->