Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Filmy i materiały wideo

Filmy i materiały wideo dokumentujące działalność, twórczość i dzień codzienny Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz osób bezdomnych i najuboższych — naszych podopiecznych…Telekurier TVP Poznań o filmie "Skopani"
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 26 października 2009 12:57

Telekurier TVP Poznań z 23.10.2009 o naszym filmie "Skopani"W piątek 23 października 2009 Telekurier — magazyn reporterów TVP Poznań — poświęcił część programu naszemu filmowi „Skopani” i, odtwarzającemu w nim jedną z głównych ról, bezdomnemu Leszkowi Herliczce. Zachęcamy do zapoznania się z tym materiałem.

Więcej…
 
Życie Podkarpackie: rozmowa z Wiesławem Pietrzakiem, odtwórcą głównej roli w filmie "Skopani"
Autorstwo / redakcja: Życie Podkarpackie - wywiad z Wiesławem Pietrzakiem   
piątek, 30 października 2009 13:52

Wiesław Pietrzak był bezdomnym alkoholikiem. Dziś pomaga innym radzić sobie z tym problemem. [foto: H. Lewkowicz]Życie Podkarpackie:
Poszedłem po ćwiartkę i przestałem pić

Rozmowa z Wiesławem Pietrzakiem, byłym bezdomnym, odtwórcą jednej z głównych ról w filmie „Skopani”

Wiesław Pietrzak – łodzianin, były bezdomny i alkoholik. Zagrał w filmie Skopani, którego projekcja w Centrum Kulturalnym zainaugurowała obchody XXII Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem w Przemyślu, obchodzonym 20 października. Wiesław Pietrzak był gościem w Przemyślu.

Więcej…
 
TVP Info i TVN24 o naszym filmie „Mój Manhatan”
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
wtorek, 27 kwietnia 2010 14:47

Prosto z PolskiPrzedstawiamy fragmenty dwóch programów TVP Info i TVN24 — "Telekurier" i "Prosto z Polski" — informujących o naszym filmie "Mój Manhatan"…

Więcej…
 
Wspomnienie bohaterów filmu "Sie masz Wiktor" o filmowej Wigilii
Autorstwo / redakcja: Dariusz Dobrowolski   
piątek, 21 grudnia 2007 15:33

Zapraszamy do obejrzenia dokumentu-wspomnień bohaterów filmu "Sie masz Wiktor" opowiadających o przeżyciach związanych z kręceniem scen Wigilii:

Więcej…
 
Zapowiedź filmu paradokumentalnego „Mój Manhatan”
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
poniedziałek, 23 sierpnia 2010 14:19

Mój Manhatan - plakatZimą br. (2010) w schronisku św. Brata Alberta w Szczodrem każdej nocy chroniło się ponad dwieście osób. Schronisko posiada tylko 96 miejsc. Dramatyczną sytuację osób bezdomnych trafiających zimą do schroniska w Szczodrem próbuje opisać film „Mój Manhatan” produkcji zespołu filmowego Cinema Albert Production. O trudnych zmaganiach ludzi bezdomnych i ich prostych marzeniach opowiedzą bohaterowie filmu — podopieczni naszych schronisk i noclegowni. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej zapowiedzi.

Premiera filmu odbędzie się w sobotę 6 listopada 2010 roku o godz. 19:00 w kinie Warszawa  — sala NOT, ul. Piłsudskiego 74. Zachęcamy do zamawiania biletów w cenie 6 zł pod numerem telefonu schroniska przy ul. Bogedaina: 71 336 70 07. Prosimy także o propagowanie tej informacji!

*

Specjalny pokaz filmu "Skopani" w piątek 5 listopada 2010 r. o godz. 20:00 — Kino Warszawa, sala NOT, we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 74.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 15
   
-->