Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Filmy i materiały wideo

Filmy i materiały wideo dokumentujące działalność, twórczość i dzień codzienny Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz osób bezdomnych i najuboższych — naszych podopiecznych…Refleksja po wrocławskiej premierze filmu "Skopani"
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
środa, 21 stycznia 2009 12:05

Skopani [plakat]

W śnieżny wieczór w minioną środę 14 stycznia 2009 roku w ośrodku kultury „Browar Mieszczański” we Wrocławiu zgromadziło się ponad dwieście pięćdziesiąt osób w oczekiwaniu na premierę filmu pt. „Skopani”…

Więcej…
 
Najbliższe projekcje filmu "Skopani" (gdzie? kiedy?)
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
piątek, 23 stycznia 2009 13:55

Skopani [obraz S. Szerera]

Gdzie i kiedy odbędą się najbliższe projekcje filmu „Skopani”:

  • 5 listopada 2010 (piątek) o godz. 20:00
    Wrocław
    , kino „Warszawa” — sala NOT, wstęp 6 zł

Serdecznie zapraszamy do współpracy, sugerowania miejsc ewentualnych prezentacji filmu, pomocy przy ich organizacji i zamawiania naszych płyt DVD!

Więcej…
 
Panorama TVP Gdańsk: projekcja "Skopanych" w gdyńskim klubie Riwiera
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
środa, 04 lutego 2009 19:29

Panorama TVP Gdańsk: fragment Przedstawiamy fragment Panoramy — programu informacyjnego ośrodka TVP Gdańsk z 3 lutego 2009 roku — poświecony premierze filmu "Skopani" w gdyńskim klubie "Riwiera".

Więcej…
 
Film „Skopani” na DVD — cegiełka na utrzymanie zimowe schronisk Koła Wrocławskiego TPBA
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
czwartek, 30 kwietnia 2009 13:14

Skopani [okładka płyty DVD]W związku z trudną sytuacją materialną schronisk prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA zespół filmowy Cinema Albert Production zaprasza do nabywania filmu "Skopani" (płyta DVD) jako cegiełki na zabezpieczenie najniezbędniejszych potrzeb osób bezdomnych przebywających w naszych domach w okresie zimy, których aktualna liczba wynosi 630 (stan na 08.01.2010) przy 407 miejscach.

Płyta zawiera również materiały dokumentalne o działalności Cinema Albert Productions.

Więcej…
 
Idea i cele zespołu filmowego przy schronisku św. Brata Alberta - Cinema Albert Production
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
czwartek, 23 lipca 2009 13:13

Wstęp

W grudniu 2005 roku powstała nieformalna grupa filmowa działająca na rzecz Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta i przyjęła nazwę "Cinema Albert Production". W 2006 roku wyprodukowała dwa obrazy „Sie masz Wiktor” i „Pielgrzym”. W roku 2007 produkcja filmów obrazujących życie mieszkańców schroniska dla bezdomnych, również w tym roku film „Sie masz Wiktor” zakwalifikował się na Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni – Kino Niezależne.

W 2008 roku powstaje kolejny film – obraz oparty na faktach pt: „Skopani” i powoli przedostaje się do szerokiej widowni obraz osoby bezdomnej. Olbrzymi wpływ terapeutyczny jaki dostrzegamy poprzez te obrazy, zainteresowanie innych kół Towarzystwa, mieszkańców schronisk, mediów skłaniają do dalszych działań.

Filmoterapia — czy to możliwe?

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 15
   
-->