Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Filmy i materiały wideo

Filmy i materiały wideo dokumentujące działalność, twórczość i dzień codzienny Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz osób bezdomnych i najuboższych — naszych podopiecznych…Wiadomości24.pl: Nowa twarz bezdomnych
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
sobota, 18 października 2008 17:21

Wiadomości24.pl (logotyp)Zapraszamy do lektury artykułu pt. „Nowa twarz bezdomnych” autorstwa Agaty Walewicz w obywatelskim serwisie informacyjnym Wiadomości24.pl:

www.wiadomosci24.pl/artykul/nowa_twarz_bezdomnych_78919.html

Więcej…
 
"Skopani" w programie TVN Uwaga!
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
poniedziałek, 03 listopada 2008 13:58

Zapraszamy do obejrzenia reportażu poświęconego filmowi Leszek HerliczkaSkopani” wyemitowanego 8 października 2008 roku w programie TVN Uwaga!

Więcej…
 
Premiera filmu "Skopani" już w najbliższą środę (oraz czwartek)!
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
poniedziałek, 01 grudnia 2008 15:53

Projekt zaproszenia na premierę filmu Uwaga! Z przyczyn produkcyjnych termin premiery filmu „Skopani” został przesunięty na 14 stycznia 2009 roku (środa) o godz. 20:00. Podana w mediach informacja o terminie grudniowym jest zatem nieaktualna. Ponadto 15 stycznia (czwartek) o tej samej godzinie odbędzie się drugi pokaz filmu.

Miejsce premiery pozostaje bez zmian: Centrum Kultury „Browar Mieszczański” we Wrocławiu, ul. Hubska 44–48.

Pod numerem telefonu 0-71 336 70 07 lub bezpośrednio w Schronisku św. Brata Alberta przy ul. Bogedaina 5 we Wrocławiu można jeszcze kupić / zarezerwować bilety na obie projekcje (środową i czwartkową). Bilety kosztują 10 zł i stanowią cegiełki na poczet kosztów kolejnej, planowanej produkcji Cinema Albert Production — Pana Obłąkalskiego.

Więcej…
 
Zwiastun filmu "Skopani"
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
wtorek, 30 grudnia 2008 12:23

Skopani [zaproszenie]Obejrzyj zwiastun filmu "Skopani"…

 

Więcej…
 
Skopani (opis wydawniczy)
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
środa, 14 stycznia 2009 11:11

"Skopani"

"The Downtrodden"

Produkcja i dystrybucja: © 2008 by Cinema Albert Production

Kocham. Marzę. Nienawidzę. Jak każdy człowiek

Oli i Balu to przyjaciele na dobre i złe, ale przede wszystkim na złe, gdyż sytuacji, w której się znaleźli, nie można im pozazdrościć. Obaj są bezdomni i spędzają każdy dzień tak, żeby nazbierać na alkohol, włócząc się po klatkach schodowych, prosząc o jałmużnę na dworcu, nabierając ludzi na różne historyjki. Mają dużo czasu na rozmowy, z których dowiadujemy się, w jaki sposób skończyli bez dachu nad głową, co dzieje się z ich rodzinami, jakie mają marzenia. Ufają sobie wzajemnie — to daje im poczucie bezpieczeństwa. Przychodzi jednak dzień, który kończy tę wędrówkę. Kończy ten jakże pozorny spokój.

Obraz oparty na faktach.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 15
   
-->