Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Relacja z wernisażu XV Wystawy „Bliźniemu Swemu” we wrocławskim Ratuszu (8.12.2017)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 13:16

Zainaugurowana w listopadzie XV edycja Wystawy i Aukcji „Bliźniemu Swemu” miała swoje wrocławskie otwarcie w piątek 8 grudnia 2017 o godz. 17:00 w Muzeum Miejskim Wrocławia w Ratuszu. Wystawa będzie tam dostępna do 24 grudnia 2017 (niedziela). Organizatorem inicjatywy, która ma postać cyklu wystaw zakończonych wielką aukcją charytatywną, jest Fundacja „Bliźniemu Swemu…” działająca na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Bliźniemu Swemu” jest wydarzeniem z ponad 20-letnią tradycją, w ramach którego najwybitniejsi polscy artyści przekazują swoje prace, aby wspomóc działalność jednej z największych organizacji dobroczynnych w Polsce. Należy ono do najbardziej znanych w Polsce przedsięwzięć charytatywnych i artystycznych. Zaangażowane są lub były takie autorytety świata sztuki jak Magdalena Abakanowicz, Jarosław Modzelewski, Mirosław Bałka, Stefan Gierowski, Tadeusz Dominik, Katarzyna Kozyra, Rafał Olbiński, Tomasz Sętowski oraz wielu innych.

Niniejsza inicjatywa wystaw i aukcji od blisko ćwierć wieku angażuje środowiska artystyczne i biznesowe zarówno z Polski jak i z zagranicy.

 

Foto: Cinema Albert Productions

 

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
   
-->