TVP Wrocław: Rozmowa o bezdomności

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy o bezdomności przeprowadzonej 13 listopada 2008 w TVP Wrocław przez red. Waldemara Chudziaka z prezesem Koła Wrocławskiego TPBA — Aleksandrem Pindralem oraz kierownikiem noclegowni św. Brata Alberta dla bezdomnych mężczyzn we Wrocławiu — Maciejem Gudrą…

Więcej…
 
Podsumowanie kwesty „Zielony Mikołaj” (2009)

Kwesta Zielony Mikołaj 2008W dniach 1–5 grudnia 2009 roku przeprowadziliśmy w kilku wrocławskich i podwrocławskich centrach handlowych zbiórkę publiczną pod nazwą „Zielony Mikołaj”. Zebraną kwotę w wysokości 25 914,53 zł przeznaczymy na zakup artykułów do paczek mikołajowych dla dzieci, zakupy na Święta Bożego Narodzenia, środki czystości i do dezynfekcji, leki i środki pielęgnacyjne dla dzieci oraz opłaty bieżących rachunków stałych w okresie zimy. Wszystkim ofiarodawcom bardzo gorąco dziękujemy!

Więcej…
 
Wyniki kwesty listopadowej (2008)

Ofiara, jaką złożyli do naszych puszek na cmentarzach mieszkańcy Wrocławia i nie tylko, wyniosła 25 608 zł. Wdzięczności nie sposób wyrazić w złotych, ale okazać chcemy jej dziesięc razy tyle.

Z całego serca dziękujemy też wszystkim, którzy stanęli z puszkami pod szyldem Towarzystwa: członkom Koła Wrocławskiego, pracownikom, podopiecznym i wolontariuszom. Jesteśmy przekonani, że swoją obecnością na kweście przysporzyliście naszej idei tysiące sympatyków, co procentować będzie przez kolejne lata naszej działalności.

Wszystkim serdecznie Bóg zapłać! 

 
Gazeta.pl/Wrocław: Studenci Politechniki Wrocławskiej pomogli niedowidzącym bezdomnym

prof. Marek ZającGazeta.pl/Wrocław: Studenci Politechniki Wrocławskiej zbadali wzrok mężczyzn z wrocławskiego schroniska dla bezdomnych i sami zrobili dla nich okulary. — Okazało się, że niektórzy z nich prawie nie widzą — mówi dr hab. Marek Zając.

Więcej…
 
Podsumowanie kwesty „Zielony Mikołaj” (2010)

Kwesta Zielony Mikołaj 2010Zarząd Koła Wrocławskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta pragnie serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu kwesty „Zielony Mikołaj”. W tym roku udało nam się zgromadzić w ten sposób sumę 19 465 zł — bez waszego wsparcia nie byłoby to możliwe!

Zbiórka pieniędzy odbyła się w dniach 2–5 grudnia 2010 roku w największych centrach handlowych Wrocławia. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci ze Schroniska św. Brata Alberta dla Kobiet i Matek z Dziećmi i zorganizowanie Świąt Bożego Narodzenia. Pozostałe środki wykorzystamy na poprawienie wyżywienia w ciągu roku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia171172173174175176177178179180następnaostatnia»

Strona 173 z 182
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->