Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

List z Hamburga od naszego Przyjaciela — pana Piotra Mazura
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
wtorek, 04 października 2011 16:39

Piotr Mazur

Do Zarządu Wrocławskiego Koła TPBA.

Szanowni Państwo, Szanowny Panie Aleksandrze,

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta powstało we Wrocławiu przed trzydziestu laty. Dzięki zaangażowaniu brata Jerzego Marszałkowicza i wielu innych zatroskanych losem i życiem ludzi żyjących na krańcach społeczeństwa powstało tak wspaniałe, ale i tak potrzebne Towarzystwo niosące pomoc ubogim. Rozrosło się w tym czasie do sieci kół regionalnych, rozsianych po całym kraju…

 

 

To cieszy, ale zarazem przedstawia ogrom trosk, problemów i potrzeb ludzi wykluczonych społecznie. Jestem pełen uznania, podziwu i szacunku dla Wszystkich, którzy się w pracę TPBA angażują. Ja sam jestem członkiem wspierającym Koła Wrocławskiego TPBA od sierpnia 2007 roku i cieszę się, jak tylko mogę coś dla prowadzonych w stolicy Dolnego Śląska schronisk zorganizować i pomóc. Chciałbym dzisiaj na trzydziestę rocznicę działalności TPBA zapewnić o aktywnej pracy na rzecz TPBA w przyszłości.

Z szacunkiem i albertyńskim pozdrowieniem,
Peter Mazur

Hamburg, październik 2011

 

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->