Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Bordowym Tramwajem z Zielonym Mikołajem (2008)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
wtorek, 16 grudnia 2008 13:41
Banerek akcji Bordowym Tramwajem z Zielonym Mikołajem

 

Dolnośląska Wyższa Szkoła Służb Publicznych „ASESOR” wraz z Kołem Wrocławskim Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w dniu 18 grudnia 2008 roku organizuje — podobnie jak w zeszłym roku — akcję charytatywną BORDOWYM TRAMWAJEM Z ZIELONYM MIKOŁAJEM, do której w tym roku przyłączyli się piłkarze klubu WKS Śląsk Wrocław. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na wyżywienie dla mieszkańców placówek Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta we Wrocławiu.

Logo DWSSP AsesorAkcja przeprowadzona będzie w zabytkowym tramwaju Konstal 102N „Strachotek”, wynajętym od Towarzystwa Miłośników Wrocławia.

Zaczarowany Bordowy Tramwaj wyruszy 18 grudnia 2008 roku spod siedziby DWSSP „ASESOR” (pl. Teatralny) i będzie jeździł w ulicami Wrocławia w godzinach 15:00–20:00. Rozkłady jazdy tramwaju dostępne są na stronie www.asesor.pl oraz dzień przed akcją na przystankach.

Tego dnia za bilet tylko w Bordowym Tramwaju zapłacicie symboliczną kwotę: 1 zł. Będzie go można nabyć u Zielonego Mikołaja. Pieniądze ze sprzedaży biletów będą wrzucane do zaplombowanych, ponumerowanych puszek, które zostaną przygotowane przez pracowników Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta we Wrocławiu.

W tramwaju oprócz tego, że za symboliczną kwotę dojedziecie na wybrany przystanek, to: zagracie w piłkarzyki z największymi gwiazdami piłki nożnej, płacąc za bilet wspomożecie potrzebujących, będziecie się dobrze bawić i macie szanse wziąć udział w aukcji prac dzieci ze Schroniska dla Kobiet i Matek z Dziećmi św. Brata Alberta z ul. Strzegomskiej — cena wywoławcza każdej z prac wynosi 5 zł.

Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwać będą ratownicy medyczni z Akademii Pierwszej Pomocy i Strażnicy Miejscy.

Małgorzata Podkowa, DWSSP „Asesor”
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->