Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podziękowanie za 36.243,00 zł zebrane z 1% Waszych podatku za rok 2009
Autorstwo / redakcja: Aleksander Pindral   
piątek, 05 listopada 2010 16:57

1% na organizację pożytku publicznego (opp)Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta — składa serdeczne podziękowania za przekazanie w ramach rozliczenia podatku dochodowego za rok 2009 darowizny w postaci 1% podatku na rzecz naszej organizacji. Z tytułu tych wpłat otrzymaliśmy za pośrednictwem urzędów skarbowych kwotę 36.243,00 zł. Dla porównania w ubiegłym roku uzyskaliśmy w ten sposób 22.012,60 zł (z 1% podatków za rok 2008).

Jest dla nas oczywiste, że na tę sumę składa się bardzo wiele drobniejszych kwot od wszystkich tych, którzy znajdują dla nas miejsce w swoich myślach i w swoim sercu. Nie chcielibyśmy tego miejsca nigdy stracić. Zapewniamy, że Wasze pieniądze mają ogromne znaczenie dla realizacji celu Towarzystwa, którym jest pomoc osobom bezdomnym i najuboższym. Zobowiązujemy się wydawać je mądrze.

Święty Brat Albert powiedział, że „ten jest dobry, kto chce być dobry". Dziękujemy, że skorzystaliście ze sposobności, aby dać wyraz swojej dobroci! Do podziękowań dopisują się podopieczni z naszych placówek, do których wszelka pomoc jest kierowana.

Z wyrazami szacunku,
Prezes Koła Wrocławskiego TPBA
dr Aleksander Pindral

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->