Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Kapłanom w Wielki Czwartek 2024
czwartek, 28 marca 2024 14:11

„Chrystus… w swojej miłości dla braci wybiera ludzi, którzy przez święcenia otrzymują udział w Jego kapłańskiej służbie.   W Jego imieniu odnawiają oni Ofiarę, przez którą odkupił ludzi, i przygotowują dla Twoich dzieci ucztę paschalną.   Otaczają oni miłością Twój lud święty, karmią go słowem i umacniają sakramentami.   Poświęcając swoje życie dla Ciebie i dla zbawienia braci, starają się upodobnić do Chrystusa i składają Tobie świadectwo wiary i miłości”.

Wszystkim Kapłanom, którzy swą kapłańską posługą uczestniczą w życiu Kół Towarzystwa, życzymy, abyście zawsze pozostali wierni Chrystusowi.   Niech obdarza Was tymi łaskami, których potrzebujecie, by jeszcze pełniej realizować swoje powołanie.

Życzymy zdrowia, radości, życzliwych ludzi na swej drodze, a także realizacji osobistych pragnień.   A przede wszystkim życzymy, abyście wzorem Chrystusa byli Dobrymi Pasterzami w drodze ku osiągnięciu świętości.

W imieniu Mieszkańców, Wolontariuszy, Pracowników oraz Sympatyków TPBA —
Prezes TPBA, Małgorzata Sieńczyk

   
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->