Film „Sie masz Wiktor” — premiera internetowa
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 24 maja 2010 13:00

Kadr z filmuZgodnie z zapowiedzią zapraszamy do obejrzenia głośnego filmu „Sie masz Wiktor” z 2006 roku w reżyserii Dariusza Dobrowolskiego i z muzyką Zbigniewa Górnego. Film był nominowany na XXXII Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2007 roku. Długo oczekiwana premiera internetowa miała miejsce na tej stronie 24 maja 2010 roku w samo południe!

*

Jak w grudniu 2006 roku napisała Łucja Dobrowolska, jest to „historia człowieka, który przez całe życie próbował stawić czoła słabościom ducha i ciała, człowieka, który nie wykorzystując okazji powstania, upadał coraz częściej i coraz boleśniej. Zagmatwany we własną bezsilność szukał pociechy w używkach, przez nadmierne picie zostaje opuszczony przez rodzinę i bliskich. Przez kilkanaście lat znajduje zrozumienie w środowisku, które przyjęło go z akceptacją, bo nikt nie wymagał od niego ani trzeźwości, ani rozsądku. Poddany swojej słabości w pewnej chwili życia zaczyna doznawać i dostrzegać «gesty» Bożej Opatrzności. W krytycznych sytuacjach, w których był wielokrotnie, teraz zaczyna doznawać tego, czego nigdy nie oczekiwał i nigdy się nie spodziewał” (Nowe Życie, grudzień 2006, pełny tekst artykułu).

Uwaga: możliwość zamówienia oryginalnych płyt DVD z filmami „Sie masz Wiktor” (2006) oraz „Skopani” (2009)!

Cena minimalna wynosi 20 zł, ale zachęcamy do wyższych wpłat. Płyty zawierają również materiały dokumentalne o działalności Cinema Albert Production.

Filmy można zakupić w następujący sposób:

  • bezpośrednio w Schronisku św. Brata Alberta we Wrocławiu, ul. bp. Bogedaina 5 (tel. 71 336 70 07);

  • w naszym Kiermaszu Charytatywnym przy ul. kard. Wyszyńskiego 66A (w godzinach pracy podanych na stronie www.Pomagacz.org);

  • we wrocławskim Parku Wodnym przy ul. Borowskiej 99 (mini-stoisko przy punkcie informacyjnym, tylko film „Skopani”);

  • wysyłka za pobraniem lub po wpłynięciu przelewu na konto Koła Wrocławskiego TPBA.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->