Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podziękowania dla Przyjaciół z Rotary Club Eschwege
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
piątek, 01 lipca 2011 15:11

Wizyta gości z Rotary Club Eschwege w naszym schronisku przy ul. StrzegomskiejZarząd Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta przekazuje serdeczne podziękowania wszystkim osobom z grona sympatyków i członków Klubu Rotary w Eschwege, zaangażowanym w zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na poprawę wyżywienia podopiecznych ze Schroniska dla Kobiet i Matek z Dziećmi na ul. Strzegomskiej 9 we Wrocławiu.

Dziękujemy również za partię przekazanej odzieży. Otrzymana pomoc to dla nas bardzo budujący przykład ludzkiej solidarności przekraczającej granice w imię troski o ludzi doznających skrajnego niedostatku, pozbawionych oparcia w rodzinach.

Przekazane wsparcie finansowe odczytujemy również jako dowód zaufania do naszej organizacji. Tym zaufaniem obdarzani jesteśmy przez Rotarian z Eschwege już od wielu lat. Obiecujemy nigdy go nie nadużyć. Szczególne podziękowania kierujemy do przedstawicieli Klubu Rotary, którzy odbyli długą drogę do Wrocławia, aby przekazać nam zgromadzone pieniądze i rzeczy. Zapewniamy, że nasz dom jest dla Was zawsze gościnny.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
w imieniu Zarządu Koła, pracowników i podopiecznych —

Prezes Wrocławskiego Koła TPBA
Aleksander Pindral

 

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->