Podziękowania za środki przekazane z 1% Waszych podatków za rok 2016
Autorstwo / redakcja: adm-ok   

Dziękujemy serdecznie za środki przekazane z 1% Waszych podatków za rok 2016, które po podliczeniu wszystkich przelewów, jakie spływały do nas z urzędów skarbowych w całej Polsce, złożyły się na sumę 120.465,00 zł. Jesteśmy dumni z okazanego nam zaufania, wszak wskazaliście Państwo naszą organizację jako beneficjenta 1% swojego podatku. Jak zwykle możemy zadeklarować, iż pozyskane środki wykorzystamy na cele szczegółowe (zgodnie z danymi z PIT-ów) lub cel ogólny, jakim nieprzerwanie od początku naszej działalności jest pomoc i opieka nad osobami bezdomnymi i najuboższymi w naszych placówkach.

W związku z tym szczególne podziękowania wystosowały mieszkanki, dzieci oraz pracownicy naszego Schroniska dla Bezdomnych Kobiet mieszczącego się we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej: „Jesteśmy Państwu ogromnie wdzięczni! Dzięki Państwa serdeczności — sercu które jest otwarte na potrzeby drugiego człowieka — możemy przedłużyć tę nić pomocy na osoby najbardziej potrzebujące, biedne, niepełnosprawne, samotne i cierpiące.”

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze Schroniska dla Kobiet dokumentujących nieco tę wdzięczność, natomiast zapraszamy też do przekazania nam swojego 1% w bieżącym cyklu rozliczeń podatkowych — szczegóły na: www.BratAlbert.wroclaw.pl/1procent

 

Foto: Schronisko św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Strzegomskiej

 

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->