Reprezentacja Koła Wrocławskiego TPBA wygrała I Mistrzostwa Polski Osób Bezdomnych w Szachach
poniedziałek, 07 grudnia 2015 11:58

W I Drużynowych Mistrzostwach Polski Osób Bezdomnych w Szachach, które rozegrane zostały w dniach 27–29 listopada 2015 w Szczecinie-Golęcinie, uczestniczyło 16 drużyn z całego kraju, wygraliśmy wszystkie z 9 rozegranych meczy. Ponadto Ryszard Kamiński zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej wśród osób grających na pierwszej szachownicy, Ryszard Podwórny był najlepszym graczem na drugiej szachownicy, natomiast Przemysław Kowalski — na trzeciej.

Podczas zawodów wspierali nas: Andrzej Grabowski, Przemysław Babiarz i Włodzimierz Szaranowicz :)
Organizator — Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej — ponadto zapewnił możliwość zwiedzania Szczecina i zorganizował koncert bluesowy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za wspaniałą zabawę, sponsorom i organizatorowi.

Przedstawiamy felieton z turnieju i materiały internetowe: 1, 2, 3.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie: