Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podziękowanie za kwestę „Bordowym Tramwajem z Zielonym Mikołajem” (2011)
Autorstwo / redakcja: Mariola Fabecka   
poniedziałek, 02 stycznia 2012 15:06

Bordowym Tramwajem z Zielonym Mikołajem 2011W czwartek 8 grudnia 2011 wolontariusze z Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Służb Publicznych "Asesor" oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu przeprowadzili — pod przewodnictwem Marcina Muszyńskiego, pomysłodawcy akcji — kwestę charytatywną "Bordowym Tramwajem z Zielonym Mikołajem".

 

W czwartek 8 grudnia 2011 wolontariusze z Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Służb Publicznych "Asesor" oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu przeprowadzili — pod przewodnictwem Marcina Muszyńskiego, pomysłodawcy akcji — kwestę charytatywną "Bordowym Tramwajem z Zielonym Mikołajem".

W godzinach 15:00–20:00 dwa tramwaje wynajęte od Komunikacji Miejskiej kursowały po Wrocławiu, a każdy z pasażerów-darczyńców otrzymał pamiątkowy bilet. Dochód ze zbiórki w wysokości 584,65 zł zostanie przeznaczony na zakup żywności i lekarstw dla podopiecznych z placówek TPBA.

Wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom bardzo dziękujemy za każdy dar!