Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Pielgrzymka do Kotliny Kłodzkiej (2009)
Autorstwo / redakcja: Andrzej Mokros, Janusz Dajwłowski   
wtorek, 29 września 2009 11:06

Pielgrzymka do Kotliny Kłodzkiej 2009 [foto]W dniach 26–27 września 2009 roku Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta zorganizowało pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej dla mieszkańców schronisk, pracowników i wolontariuszy. Naszym przewodnikiem był doświadczony w tej dziedzinie Mirosław Tymoczko.

Cel pielgrzymki: zwiedzanie Ziemi Kłodzkiej, spacery po górach, odwiedzanie miejsc kultu religijnego oraz spotkanie z o. Zdzisławem Szymczychą — duszpasterzem schroniska wrocławskiego w latach 2002–2008, który obecnie pełni posługę kapłańską w sanktuarium w Starym Wielisławiu. Pogoda i apetyty dopisały, pielgrzymi powrócili do Wrocławia zdrowi i zadowoleni. Wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że pielgrzymka ta mogła się odbyć — serdeczne Bóg zapłać! (Prosimy, żeby nie zapominali o nas w przyszłości…)