Drużyna Noclegowni zdobyła brąz na V Turnieju Piłki Nożnej Wspólnot Chrześcijańskich (2016)
Autorstwo / redakcja: adm-ok
poniedziałek, 29 lutego 2016 10:35

Nasza drużyna futbolowa "Noclegownia św. Brata Alberta" w dniach 27–28 lutego 2016 zagrała w V Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich: rundę grupową ukończyli na 2. miejscu Grupy A — potem były "schody" — i w końcu w meczu o brąz pokonali Wspólnotę Płomień Pański!

Jak podaje Gość Wrocławski, w tegorocznej edycji zawodów wzięło udział siedemnaście 10-osobowych zespołów. Zawodnicy drużyn, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju, otrzymali medale oraz puchary. Podium, oprócz "Harcerzy" i "Wawrzynów", uzupełniła drużyna "Noclegowni św. Brata Alberta", która w meczu o trzecie miejsce pokonała wspólnotę "Płomień Pański". Organizatorami turnieju byli: Wspólnota Hallelu Jah oraz Centrum Kultury im. Jana Pawła II we Wrocławiu.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie: