Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta jest samodzielną organizacją pozarządową, posiadającą osobowość prawną, należącą do struktur ogólnopolskich Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta (TPBA). Na terenie Wrocławia oraz powiatu wrocławskiego (ziemskiego) istnieje wiele lokalizacji, w których znajdują się nasze placówki pomocowe, siedziba oraz pozostałe jednostki i przedsięwzięcia o charakterze trwałym:

   


Ośrodki przyjmujące osoby bezdomne:


Pozostałe placówki i przedsięwzięcia:


Ponadto na mapie uwzględniono także:

(13)  Miejsce pierwszego Schroniska św. Brata Alberta przy ul. Lotniczej (już nieistniejącego)

(14)  Dom św. Brata Alberta dla Bezdomnych Inwalidów (projektowany)

(15)  Zarząd Główny TPBA (Krajowe Biuro TPBA przy ul. Kołłątaja 26A) — jest to odrębny podmiot (KRS: 0000069581) w ramach Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, który pełni rolę koordynującą i wspomagającą funkcjonowanie kół lokalnych TPBA.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online


Kalendarium MiserArt — marzec 2019
środa, 10 kwietnia 2019 19:29
Wyświetlono: 32 razy.

1 i 2 marca 2019 część zespołu MiserArt — strefy kreatywnej w labiryncie wykluczenia spędzała w Cieszynie jako goście Zamku Cieszyn.   W ramach święta Zamku uczestniczyliśmy w debacie na temat sąsiedztwa i prezentowaliśmy nasz nowy okrągły stół.   W dniach 5.03. i 12.03. mieszkańcy wrocławskiej Ogrzewalni św. Brata Alberta uczestniczyli w spotkaniu filmowym połączonym z poczęstunkiem.   W tych dniach MiserArt odwiedziło każdorazowo około 60 osób…

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 40