Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta jest samodzielną organizacją pozarządową, posiadającą osobowość prawną, należącą do struktur ogólnopolskich Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta (TPBA). Na terenie Wrocławia oraz powiatu wrocławskiego (ziemskiego) istnieje wiele lokalizacji, w których znajdują się nasze placówki pomocowe, siedziba oraz pozostałe jednostki i przedsięwzięcia o charakterze trwałym:

   


Ośrodki przyjmujące osoby bezdomne:


Pozostałe placówki i przedsięwzięcia:


Ponadto na mapie uwzględniono także:

(13)  Miejsce pierwszego Schroniska św. Brata Alberta przy ul. Lotniczej (już nieistniejącego)

(14)  Dom św. Brata Alberta dla Bezdomnych Inwalidów (projektowany)

(15)  Zarząd Główny TPBA (Krajowe Biuro TPBA przy ul. Kołłątaja 26A) — jest to odrębny podmiot (KRS: 0000069581) w ramach Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, który pełni rolę koordynującą i wspomagającą funkcjonowanie kół lokalnych TPBA.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online


W Schronisku na Tarnogaju gościli wolontariusze z duszpasterstwa więziennego (02.06.2019)
wtorek, 18 czerwca 2019 16:34
Wyświetlono: 12 razy.

Kapelan wrocławskiego duszpasterstwa więziennego o. Robert Żukowski OMI wraz z grupą wolontariuszy („Zacheuszki”) odwiedził jedną z naszych wrocławskich placówek pomocy osobom bezdomnym.   Jak podaje serwis Oblaci.pl:  „Dzień Matki odbył się 2 czerwca [2019] i związany był z możliwością udania się osadzonych poza mury zakładu penitencjarnego.   Wraz z rodzinami odwiedzili wrocławskie ZOO, jak również schronisko dla bezdomnych mężczyzn, prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta we Wrocławiu”…

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 41