Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Kwesta listopadowa na wrocławskich cmentarzach (2009)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 26 października 2009 16:05

Kwesta Listopadowa 2009 [1. strona ulotki]Zarząd Koła Wrocławskiego TPBA zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w zbiórce pieniężnej organizowanej na rzecz osób ubogich i bezdomnych, które trafiają do naszych ośrodków z wrocławskich ulic. Tradycyjnie — każdego roku — kwestujemy na największych cmentarzach Wrocławia, zbierając środki finansowe, które pomagają przetrwać ludziom bezdomnym najtrudniejszy okres, jakim jest zima.

Jesteśmy przekonani, że również Państwu nieobojętny jest los ludzi, którzy stracili oparcie w kimkolwiek. Wierzymy, że zechcą Państwo włączyć się w naszą akcję. Bardzo liczymy na to zaangażowanie, ponieważ własnymi siłami nie jesteśmy w stanie przeprowadzić tak dużego przedsięwzięcia.

Kwesta odbędzie się w dniach 31 października – 1 listopada 2009 roku (sobota – niedziela) w godz. 10:00–16:00 na trzech wrocławskich cmentarzach: osobowickim, grabiszyńskim i kiełczowskim. Kwestujący będą się zmieniać co dwie godziny. Licząc na Państwa obecność prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorami kwesty pod numerami telefonów: 0-71 367 12 37 lub 0-71 336 40 17.

Z góry dziękujemy za uczestnictwo w naszej akcji!