Aktorzy z Cinema Albert Production w TVN24 (23.07.2012)

Leszek i Waluś — aktorzy z zespołu filmowego "Cinema Albert Production" działającego przy naszym wrocławskim Schronisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn — byli gośćmi Jarosława Kuźniara w programie "Wstajesz i wiesz" na antenie TVN24 (23.07.2012):

Więcej…
 
Wrocławskie Fakty TVP o turnieju Wrocław Cup 2012

Fakty TVP Wrocław z 15.07.2012 informowały o współorganizowanym przez nas turnieju Wrocław Cup 2012, jaki w dniach 14–15 lipca 2012 miał miejsce na wrocławskim Rynku, a którego zwycięzcą została Ukraina:

 
Podsumowanie IV Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych - Wrocław Cup 2012

Wrocław Cup 201215 lipca na wrocławskim Rynku zakończyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych — Wrocław Cup 2012, w których wzięło udział 16 drużyn z Europy i Azji. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Ukrainy, która w finale stosunkiem bramek 5:3 pokonała Rosję.

Więcej…
 
Transport darów z Holandii (05.07.2012)

Rozładunek darów z Holandii 05.07.2012Dziękujemy Fundacji Serafim i Fundacji Dom Pokoju za otrzymaną pomoc!!! Wczoraj rano (5 lipca 2012) rozpoczęliśmy rozładowywanie ciężarówki z darami z Holandii. Dzięki wsparciu Fundacji Serafim oraz Fundcji Dom Pokoju otrzymaliśmy meble, sprzęt medyczny ubrania, zabawki, sprzęt kuchenny oraz mnóstwo przedmiotów domowego użytku. Część przedmiotów trafi do Schronisk i Noclegowni, pozostałe zasilą asortyment Punktu Charytatywnego POMAGACZ.ORG.

Więcej…
 
Rzeczpospolita: mniej eksmitowanych dostanie lokal socjalny (04.07.2012)

Baza-Wiedzy.plJak informuje "Rzeczpospolita", Ministerstwo Transportu i Budownictwa chce zerwać z nadmierną ochroną przed eksmisją. Pracuje nad zmianami do ustawy o ochronie praw lokatorów. Projekt przewiduje, że tylko sąd będzie decydował, czy przyznać prawo do lokalu socjalnego. Pod uwagę będzie brał dochody eksmitowanego oraz jego sytuację życiową.

Więcej…
 
Podziękowania dla pracowników Firmy Cargill za zbiórkę odzieży

Odzież w darze od pracowników CargillaMieszkańcy i pracownicy Koła Wrocławskiego TPBA serdecznie dziękują wszystkim Pracownikom Firmy Cargill, którzy zaangażowali się w zbiórkę odzieży. Wspólnie z Pracownikami Firmy Cargill zorganizowaliśmy zbiórkę odzieży i przedmiotów domowego użytku. Przez ponad tydzień przy wejściu do zakładu stały specjalnie przygotowane przez nas kartony, do których można było przynosić dary. Akcja zakończyła się w piątek 29 czerwca 2012.

Więcej…
 
Przy naszym wrocławskim schronisku powstała Otwarta Schola Towarzyszenia Duchowego Osobom Bezdomnym pw. św. Brata Alberta Artysty

Otwarta Schola Towarzyszenia Duchowego Osobom Bezdomnym im. św. Brata AlbertaOd wielu lat do Schroniska św. Brata Alberta na wrocławskim Tarnogaju przychodziły osoby w różnym wieku i różnej profesji, które łączy pragnienie wspólnej modlitwy z podopiecznymi schroniska… W marcu 2012 w związku z rekolekcjami wielkopostnymi prowadzonymi przez o. Kazimierza Tyberskiego OMI liczba zaangażowanych oraz ilość sprzętu muzycznego i nagłośnienia, a przede wszystkim pragnienie i poczucie jedności bardzo wielu osób osiągnęły taki poziom, że pozwoliło to na powstanie zespołu, nazwanego… Otwarta Schola Towarzyszenia Duchowego Osobom Bezdomnym pod wezwaniem świętego Brata Alberta Artysty

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia101102103104105106107108109110następnaostatnia»

Strona 103 z 119