Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Na wrocławskim Nadodrzu otwarto «Jadłodzielnię» (15.02.2018)
piątek, 16 lutego 2018 15:25

Na dziedzińcu przed budynkiem nadodrzańskiego «Hart Hostel & Art» (ul. Rydygiera 25) stanęła lodówka z jedzeniem dla potrzebujących. Zapraszamy do jej regularnego napełniania. Dołączajcie do naszej akcji pod hasłem „Podziel się miłością do ludzi i do jedzenia”. Oficjalnego otwarcia w Walentynki 2018 dokonały inicjatorki przedsięwzięcia: Izabela Duchnowska (HART Hostel & Art), Agnieszka Kalinowska (Restauracja Powoli), Karolina Nowakowska oraz z ramienia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej — Wioletta Bodnar, zastępca kierownika ZTPS-7 (Zespołu Terenowej Pracy Socjalnej nr 7).

Pomimo przejmującego zimna atmosfera była gorąca, a lodówka wypełniła się po brzegi. Gorącą zupę dla uczestników spotkania zapewniła restauracja Powoli, herbatkę z imbirem i owocami Cafe Narożnik i Cafe Bistro, ciasta upiekli podopieczni ZTPS 7, uczestnicy Akademii Lidera, którzy jednocześnie serwowali cały catering. Dziękujemy darczyńcom. W wydarzeniu uczestniczył także dyrektor Departamentu Spraw Społecznych wrocławskiego Urzędu Miejskiego — Jacek Sutryk, który dołożył do poczęstunku przepyszne ciasto czekoladowe.

 

Źródło: www.mops.wroclaw.pl/969-otwarcie-jadlodzielni-na-nadodrzu-relacja

 

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online