Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Talerz Miłosierdzia


Zaproszenie na wrocławski finał akcji „Pomagamy ze smakiem” (05.12.2016)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
piątek, 02 grudnia 2016 16:12

W najbliższy poniedziałek 5 grudnia 2016 w godz. 17:30-19:00 przy lodowisku obok wrocławskiej Hali Ludowej odbędzie się finał ogólnopolskiej akcji „Talerz Miłosierdzia — Pomagamy ze smakiem”. Zapraszamy wszystkich sympatyków Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz osoby zainteresowane tą formą pomagania osobom najuboższym, którym nasza organizacja służy na co dzień…

Więcej…
 
Zupa s. Moniki Chmiel na Talerzu Miłosierdzia w Gorzowie Wlkp. (01.04.2016)
Autorstwo / redakcja: Cinema Albert Productions   
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 12:31

W restauracji Pycha Ryba w Gorzowie Wielkopolskim 1 kwietnia 2016 miała miejsce kolejna odsłona całorocznej akcji promocji dobroczynności "Talerz Miłosierdzia — Pomagamy ze smakiem". Tym razem zaprezentowano zupę cebulową siostry Moniki Chmiel ze zgromadzenia albertynek:

Więcej…
 
Talerz Miłosierdzia z… gwiazdami
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
piątek, 15 stycznia 2016 20:21

"Fakty" TVP3 Wrocław poruszyły w dniu 14 stycznia 2016 temat nowej inicjatywy Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta pt. "Talerz Miłosierdzia — pomagamy ze smakiem":

Więcej…
 
Talerz Miłosierdzia — wigilijny dar serca

W tradycję polskiej Wigilii na stałe wpisane jest ustawienie na stole wigilijnym dodatkowego nakrycia dla niezapowiedzianego gościa. Talerz Miłosierdzia obecny w Państwa domu będzie potwierdzeniem, że uczyniliście zadość tradycji, tzn. zapewniliście posiłek osobie biednej i samotnej. Środki uzyskane od Państwa przeznaczymy w całości na zapewnienie godnych Świąt podopiecznym ze Schronisk św. Brata Alberta we Wrocławiu. Życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Więcej…
 
Podsumowanie wyników zbiórki publicznej Talerz Miłosierdzia 2013
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
czwartek, 23 stycznia 2014 12:45

W okresie od 25 listopada do 30 grudnia 2013 została przeprowadzona przez Koło Wrocławskie TPBA zbiórka publiczna "Talerz Miłosierdzia" w formie sprzedaży cegiełek wartościowych o nominałach 10, 20 i 50 zł. Cegiełki były do nabycia w formie wysyłkowej, w naszych placówkach i na Jarmarku Bożonarodzeniowym na wrocławskim Rynku. Dochód ze sprzedaży cegiełek wyniósł 12.421,35 zł (słownie: dwanaście tysięcy czterysta dwadzieścia jeden złotych trzydzieści pięć groszy) i został przeznaczony na zakup żywności, leków oraz opłatę rachunków za energię elektryczną i wodę. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom za wielkie zaangażowanie w przeprowadzenie tej akcji, a także Ofiarodawcom za hojne darowizny!

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2